ТОВ “Черкасиенергозбут” звертається до споживачів-власників приватних домогосподарств, електроустановки яких здійснюють виробництво електричної енергії з альтернативних джерел енергії.
Станом на 10 жовтня 2024 року ДП «НЕК «Укренерго», яке зобов’язане здійснювати відшкодування коштів відповідно до затвердженого розміру послуги зі збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел перерахувало кошти у розмірі лише 52% від затвердженого розміру послуги за червень 2024 року, 20% — за липень 2024 року та 20% — за серпень 2024 року.
Разом із цим, ТОВ «Черкасиенергозбут» здійснило оплату споживачам-власникам приватних домогосподарств, електроустановки яких здійснюють виробництво електричної енергії з альтернативних джерел енергії, за куплену електричну енергію за «зеленим» тарифом за червень 2024 року у повному обсязі, за липень 2024 року у розмірі 20%, а також у розмірі 20% за серпень 2024 року.
Варто звернути увагу, що основним джерелом фінансування та важливим фактором, який впливає на своєчасність виконання електропостачальником зобов’язань за договорами про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством, є відшкодування з боку ДП «НЕК «Укренерго» послуги «зеленого» тарифу.
Після отримання коштів від ДП «НЕК «Укренерго» ТОВ «Черкасиенергозбут» здійснить розрахунки з усіма власниками приватних домогосподарств, електроустановки яких здійснюють виробництво електричної енергії з альтернативних джерел енергії, в повному обсязі.