26.3 C
Cherkasy
Неділя, 23 Серпня, 2026

У Шполі рятувальники, які діставали чоловіка з-під льоду, отримали переохолодження (ФОТО)

Популярне

У Шполі рятувальники, які діставали чоловіка з-під льоду, отримали переохолодження (ФОТО)

У Шполі рятувальники отримали переохолодження, рятуючи чоловіка, який провалився під лід на місцевому ставку.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що тривожний виклик до служби порятунку надійшов учора від жінки, яка повідомила, що на місцевому ставку людина опинилася у воді.

Рятувальники прибули на місце події за лічені хвилини.

Командир відділення Сергій Пилявський першим дістався до постраждалого й кинув йому рятувальне коло. Чоловік поводився налякано й агресивно.

провалився під лід

Як з’ясувалося, відваги вийти за температури +18°C на тонкий лід 53-річному чоловіку додав алкоголь.

Рятувальник ухвалив рішення власноруч підтримувати чоловіка на плаву, доки його колеги — начальник караулу Олексій Полтавець та заступник начальника частини Дмитро Скотар — прорубували лід, щоб дістатися до потерпілого на човні.

Зрештою чоловіка витягли на берег і передали медикам.

Проте після, здавалося б, щасливого фіналу троє рятувальників самі опинилися в лікарні з ознаками переохолодження. Медики надали їм необхідну допомогу й наразі їхньому здоров’ю нічого не загрожує.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини