Стиль життя "Ніби апокаліпсис": дві біженки-мандрівниці висміяли місто на заході України (фото)

Блогерка Аріна Фірсова, яка переїхала у Варшаву, потрапила у скандал після неоднозначних висловлювань про невеличке містечко на заході України — Червоноград.
Related video
Про це біженка-мандрівниця розповіла у своїх соціальних мережах, насамперед Telegram й TikTok.
"Приїхали ми в Червоноград. На все місто 3 дороги, 1 готель, наче це закинуте місто, де стався зомбі-апокаліпсис. Маркетингові стратегії тут не розвивались з часів СРСР. Справді таке враження, що ти потрапив у 1980-ті. Нам сказали, що це один з найкращих ресторанів міста (де вони були — Ред.). Тут я зрозуміла, що народитися у Запоріжжі було везінням", — написала блогерка у себе в Instagram.
Заява офіціантки ресторану
У коментарі до неї "прийшла" офіціантка ресторану, яка обслуговувала блогерок, й зазначила, що їхня поведінка була неприйнятною.
"Я не розумію, з якого замку ви впали, бо Запоріжжя це не мегаполіс. Знайте одне, в нашому місті вам більше ніколи не раді. Ні в одному закладі. Пожаліли б хоча б подружку, яка тут часто буває. Дно", — зауважила співробітниця закладу.
Пізніше Фірсова почала виправдовуватися. Мовляв, не розуміє, що люди захищають.
"Те, що в місті багато бандитів, наркоманів, розбивають машини? Ну це ***, люди, чесно. Я коли приїжджаю в класні міста, то завжди рада це відзначити, але тут же реально страшно, починаючи від закладів і лікарень, закінчуючи тим, що на нас ледве не напали у відділенні нової пошти за мову, якою ми говоримо. Думаю, що ті, хто розуміють і бачать, що відбувається, а не замилені ілюзіями та інфопростором, усвідомлюють весь жах цієї драми", — додала блогерка, закривши функцію коментування під своїми дописами.
Далі вона опублікувала серію коротких відеозвернень до своєї аудиторії й підкреслила, що це її сторінка, де вона каже все, що вважає за потрібне.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, що:
- У Північній Кореї інфлюенсери перетворилися на інструмент державної пропаганди, адже режим повністю мобілізував країну на військовий лад. Попри ізольованість КНДР, її все ж відвідують туристи, зокрема й громадяни США.
- Також ми писали, що селище Кріч, що розташоване на околиці долини Дервент в Англії, стало справжньою туристичною перлиною. Здається, ніби там зупинився час: мальовничі краєвиди, трамваї різноманітних форм і розмірів, старовинна архітектура та розваги для відвідувачів створюють унікальну атмосферу.
А от Джанель Сіара з Великої Британії поділилася досвідом спонтанного переїзду до Таїланду, завдяки чому їй вдалося значно скоротити щомісячні витрати на життя, зокрема оренду помешкання та харчування.