32.8 C
Cherkasy
Четвер, 10 Липня, 2025

У краєзнавчому музеї проведуть майстер-клас із виготовлення стародавніх прикрас

Популярне

У краєзнавчому музеї проведуть майстер-клас із виготовлення стародавніх прикрас

Черкащан запрошують на незвичайний майстер-клас до музею, де краєзнавці відкриють таємниці прадавніх скарбів Черкащини і допоможуть власноруч виготовити підвіску-оберіг.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної ради.

Майстер-клас відбудеться в суботу, 12 липня, о 15:00. Учасникам покажуть найдавнішу ювелірну заготовку нашого краю епохи кам’яного віку, розкажуть про види прикрас різних епох, їх роль та цінність для наших пращурів, відкриють історію виявлення найвідоміших скарбів Черкащини, у тому числі й скарбу ювеліра з хутора Свинолупівка на Смілянщині.

Також на учасників чекають:

  • моторошні легенди, які оповивають скарби нашого краю різних епох;
  • унікальний зал голограм, який є гордістю музею;
  • відеореконструкція, створена на основі місцевих переказів про ще не знайдений скарб з Черкас.

На завершення кожен гість зможе власноруч виготовити підвіску-оберіг архаїчного типу із заготовок, розіграних за допомогою Музейної Машини Часу.

Нагадаємо, в місті Умань проходив перший етап воркшопу з розробки концепції та просторових рішень мобільного туристично-інформаційного центру (ТІЦ).

На Черкащині з’являться нові фотозони, 3D-моделі та віртуальні екскурсії між двома каньйонами. Це стало можливим завдяки гранту Українського культурного фонду.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини