23.5 C
Cherkasy
Четвер, 10 Липня, 2025

Грози та град прогнозують синоптики завтра на Черкащині

Популярне

Грози та град прогнозують синоптики завтра на Черкащині

Синоптики прогнозують небезпечні метеорологічні явища по Черкаській області та місту Черкаси.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного гідрометцентру.

Вночі та вранці 10 липня очікуються грози, місцями град 6-19 мм та шквали 15-20 м/с. І рівень небезпечності.

У пʼятницю, 4 липня, очікується пік липневої спеки. Посилиться надходження розпеченого африканського повітря, що надасть температурам додаткового імпульсу. Вдень 30-34º, вночі не нижче 17-21°.

Однак у майбутні вихідні спека послабне.

Нагадуємо, що в період 11:00-16:00 знаходитися на відкритому сонці край небезпечно. У цей час можливі теплові та сонячні удари. Захищає від високих температур повітря легкий просторий одяг та періодичні обливання водою. Ставтеся уважно до свого здоров’я.

Як погода впливає на врожайність Черкащини?

На Черкащині, за попередніми розрахунками, для достигання ранніх хлібів потрібно понад два тижні. Проблем із вологозапасами немає, сподіванки на врожай добрі.

До збирання майбутнього врожаю соняшнику чимало часу, тож є можливість подбати про захист та збереження посівів від шкідників та хвороб, умови для розповсюдження яких в цьому році надзвичайно сприятливі.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини