У мережі поширюється інформація про виявлення дитиною вибухопакета, який вона підібрала на вулиці Героїв Дніпра в Каневі. Вказана інформація не відповідає дійсності.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП у Черкаській області.
Там зазначають, що малолітній не знаходив на вулиці небезпечних пакетів, а самостійно виготовив вибухову суміш і вирішив продемонструвати перед однолітками. Саморобний пакет вибухнув у 13-річного хлопця в руках.
Наразі хлопця оглядають медики та надають йому необхідну допомогу у лікарні. Він отримав опіки руки та незначні тілесні ушкодження. Загрози для життя немає.
Поліціянти опитали свідків та очевидців. Встановили дані дітей та їхніх батьків, з ними ювенальні поліцейські проводять профілактичну роботу.
Нагадаємо, як ми писали раніше, за доказовою базою Служби безпеки 5,3 роки тюрми отримав ворожий поплічник, який поширював дані про місця дислокації Сил оборони в південному регіоні. Фігурантом виявився 48-річний мешканець Черкас, ідеологічний прихильник рашизму. Після повномасштабного вторгнення рф чоловік сподівався, що його «роботу» помітять окупанти.