Сьогодні “на щиті” повертається захисник Руслан Вієру, 1998 року народження, житель с-ща Новоукраїнка. Прощатиметься із відданим воїном Черкащина завтра.
Про це повідомили на сторінці Калинопільської селищної ради.
За інформацією 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП прибуття автомобіля з тілом загиблого Руслана Олеговича до моргу Калинопільської багатопрофільної лікарні очікується з 22:30 до 23:00 години.
“Живий коридор” формуватимуть від в’їзду в селище Калинопіль зі сторони Єрок по вулицях В’ячеслава Чорновола та Захисників України (Комарова) до багатопрофільної лікарні.
Завтра, 27 вересня, проводжатимуть загиблого Героя живим коридором в останню земну дорогу о 10:00 годині від Калинопільської багатопрофільної лікарні по вулицях Захисників України (Комарова), В’ячеслава Чорновола селища Калинопіль, центральною вулицею села Вербовець, вулицями села Гончариха до приміщення Української Православної Церкви.
Прощання з Героєм відбудеться 27 вересня об 11:00 годині.
Поховають воїна на кладовищі села Ромейково.
Відзначимо, на війні загинув молодший сержант, командир відділення безпілотних систем Олександр Колосов. Із перших днів війни він став на захист Батьківщини в військовому підрозділі “АЗОВ” під позивним “КОЛОС”, де пройшов шлях від солдата до молодшого сержанта, командира відділення.