рф запустила пропагандистську кампанію до річниці нападу нацистів на СРСР<p>росія до річниці нападу нацистської Німеччини на СРСР запустила пропагандистську кампанію для виправдання агресії проти України. Кремль ототожнює українців з нацистами, а себе називає спадкоємцями переможців.</p>
Джерело: unn.ua