У Смілі правоохоронці вилучили гранату, набої та порох, який у себе в домоволодінні зберігав чоловік.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
Під час проведення санкціонованого обшуку поліціянти виявили та вилучили бойову гранату, набої різного калібру та посудини з речовиною, яка зовні схожа на порох, загальною вагою близько два кілограми.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.psd-1-14.png)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.psd-2-12.png)
Небезпечні предмети оглянули працівники вибухотехнічної служби та направили до експертної установи. Правопорушника затримали, оголосили підозру й обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
За скоєне йому загрожує до семи років позбавлення волі.