Субота, 27 Липня, 2024

Черкащани вибороли нагороди чемпіонату України у багатоденній гонці

Популярне

багатоденна гонка на Черкащині

Чемпіонат України в багатоденній гонці відбувся на Київщині. Черкаські спортсмени здобули низку нагород.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України у Черкаській області.

У змаганнях в гонці критеріум І-го туру взяли участь 128 спортсменів із різних областей України. Черкащину представили 11 учасників.

Нагороди здобули:

• Вячеслав Коноплянко виборов друге місце (юнаки 75 км; групова гонка – ІІ етап), третє місце (юнаки 37,4 км; гонка критеріум І тур), третє місце (юнаки 55 км; групова гонка – ІІ-й етап та сума ІІІ-х етапів);
  • Юлія Тичковська посіла третє місце (дівчата 27, 2 км; гонка критеріум І тур), третє місце (дівчата 55 км; групова гонка – ІІ етап), третє місце (дівчата 55 км; групова гонка – ІІ-й етап та сума ІІІ-х етапів);
  • Ганна Позднякова здобула друге місце (дівчата 55 км; групова гонка – ІІ етап), третє місце (дівчата 10 км; Індивідуальна гонка), друге місце (дівчата 55 км; групова гонка – ІІ-й етап та сума ІІІ-х етапів).

Команда юнаків у складі Вячеслава Коноплянка, Богдана Потьомка, Дмитра Капітана здобула бронзу командного заліку за сумою ІІІ етапів.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм