Із 29 до 31 березня в Чорнобаївському районі відбувся патріотичний вишкіл.
Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
У ньому взяли участь 50 активних школярів із закладів загальної середньої освіти міста Черкаси.
За програмою вишколу учасники відпрацювали збірку/розбирання зброї, вогневу підготовку, мінно-вибухову справу, цивільну/тактичну медицину, основи ведення штурмових та оборонних операцій, керування дронами та інше. Учні мали можливість покращити свої навички працювати в команді, розвинути лідерські якості та навчитися дисципліни й відповідальності.
Відзначимо, що кожен етап навчання проводився під керівництвом досвідчених інструкторів та фахівців з військової справи, що забезпечило максимальний рівень ефективності навчального процесу.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/433895348_1053275009669575_3795976014796395234_n-1024x683.jpeg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/433915928_1053274996336243_5308995033811187071_n-1024x683.jpeg)
На цьому заході учасники отримали не лише військово-технічні знання, а й поглибили своє розуміння про поняття патріотизму. Вишкіл став важливим кроком у формуванні молодого покоління, як свідомих та відповідальних громадян.