15.3 C
Cherkasy
Неділя, 26 Травня, 2024

Молоді науковці Черкащини отримуватимуть премії для розвитку

Популярне

Десять молодих науковців Черкащини отримуватимуть обласну премію. Кожен із них має вагомі досягнення в освітній і науковій сферах. Про це повідомив очільник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він розповів, премію в регіоні призначають із 2021 року. За цей час її лауреатами стали вже 39 молодих вчених. Повідомляє пресслужба ОДА.
– Досягнення наших науковців та їхні винаходи потужні, – зауважив Валерій Данилевський. – А найголовніше – мають практичне призначення.
Цьогорічний доробок науковців регіону масштабувався на низку галузей. Зокрема, медицину, кібербезпеку, цивільний захист, сільське господарство.
На практичності винаходів молодих вчених наголосила завідувачка кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ Віра Бабенко. Свого часу вона стала першою лауреаткою премії на Черкащині.
– Наші науковці продовжують працювати над актуальними проблематиками, – розповіла вона. – Відкриття, винаходи, ідеї передовсім націлені на дієве практичне застосування. Це – незмінні пріоритети для нас, вчених і науковців.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини