У період дії воєнного стану на Черкащині збільшилася кількість внутрішньо переміщених осіб з різних областей України, які мають підвищений ризик стати жертвами торгівлі людьми.
Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.
Відтак із метою запобігання таких правопорушень працівники відділу міграційної поліції спільно з інспекторами Держпраці у рамках реалізації проєкту “EMPACТ” провели нараду.
Учасники зустрічі обговорили проблемні питання торгівлі людьми, примусової праці та обмінялися інформацією з питань порушення трудового законодавства. Крім того, працівниками відділу міграційної поліції проводять серед населення роз’яснювальну роботу про можливі ризики під час працевлаштування та унеможливлення потрапляння в ситуації пов’язані з торгівлею людьми.
Правоохоронці Черкащини нагадують, що в Україні діє безплатна “гаряча лінія” з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів — 0 800 505 501.