На Черкащині до 31 травня зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека 5 класу.
Про це повідомляє Черкаський обласний центр з гідрометеорології.
«Ситуація з пожежною небезпекою не втішна, в лісах області переважає НАЙВИЩІЙ – 5 клас! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки та проявляйте обережність у поводженні з вогнем у приватному житловому секторі, а також перебуваючи у лісових масивах на відкритих територіях та біля торфовищ», – пише обласний центр з гідрометеорології на своїй сторінці у ФБ.
https://t.me/dsns_cherkasy/2591
Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.