6.8 C
Cherkasy
Вівторок, 7 Квітня, 2026

Понад 40 млн грн спрямували на Черкащині на природоохоронні заходи торік

Популярне

Понад 40 млн грн спрямували на Черкащині на природоохоронні заходи торік

Торік на реалізацію природоохоронних заходів в Черкаській області спрямували 41,8 млн грн. З них – переважну частину видатків забезпечили органи місцевого самоврядування. Кошти суб’єктів господарювання склали близько 7,2 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Торік реалізували три природоохоронні заходи на території Кам’янської, Чорнобаївської і Шполянської тергромад.

Зокрема, у Кам’янській ТГ провели розчистку близько трьох км русла р. Тясмин.

На фото - розчищення річки

Розвиток природно-заповідного фонду

Торік ще сім об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення створили в області.

Загалом загальна площа природно-заповідного фонду становить понад 83,5 тис. га (фактична – 70,8 тис. га). Він налічує 605 об’єктів.

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва та побутових відходів

У 2025 році реалізовано 8 природоохоронних заходів на суму 36,2 млн грн. З них – майже 34,2 млн грн за рахунок коштів місцевих бюджетів. Заходи впроваджувалися в Тальнівській, Чорнобаївській, Монастирищенській, Городищенській, Слобідській, Руськополянській і Будищенській тергромадах.

Екологічна освіта

У межах напряму «Наука, інформація й освіта» закладами освіти області проведено 30 екологічних просвітницьких заходів. Понад 7 тис. дітей і молоді взяли в них участь.

Джерело: vycherpno.ck.ua

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини