У Свято-Троїцькому соборі освятили паски для воїнів.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
До акції «Подаруй паску воїну», яку у квітні оголосили священники ПЦУ, долучилося чимало черкащан: громадських організацій, волонтерів, прихожан різних парафій ПЦУ. Традиційно великодню випічку передали й освітяни.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-02-16.02.26-1.jpg)
Владика Іоан освятив понад три тисячі пасок, зібраних в ході акції. До Великодня військові капелани розвезуть їх в різні військові формування на передову.