Через ворожу ракету вибуховою хвилею пошкоджено покрівлі у 56-ти будинках смілян. Найбільше ушкоджень зазнали 15 приватних житлових будинків.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Бригада із Корсунь-Шевченківської громади активно працює у Смілі. Вони допомагали лагодити будинки у Гречківці і знову ремонтують покрівлі постраждалим. Для допомоги смілянам об’єднались вкотре працівники двох комунальних підприємств Черкаського району: теплових мереж та «Райліс».
Також він зазначає, що уповноважені працівники комісійно обстежують всі домоволодіння та квартири, які знаходяться у зоні руйнувань від вибуху ракети.
Сьогодні в приміщенні Смілянської міської ради представники французької гуманітарної організації «Acted» оформлювали екстрену багатоцільову грошову допомогу для постраждалих. У вівторок, 30 квітня, прийом представниками організації буде вестись до 15:00.
Раніше ми писали, що 25 квітня 2024 року, близько 6 ранку, армія країни-агресора атакувала Черкаський район, зокрема, місто Сміла. Ворог застосував крилату ракету “Іскандер”. Черкаська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни.