Судитимуть директора підприємства за постачання неякісного вугілля на понад 770 тисяч гривень.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, керівник суб’єкта господарювання уклав з органом місцевого самоврядування договір. За його умовами він повинен був поставити двом навчальним закладам і музею кам’яне вугілля належної якості. Однак, отримуючи бюджетні кошти, постачальник надавав неякісне тверде паливо. Це супроводжувалося його неправдивими документами про відповідність товару встановленим стандартам якості.
Унаслідок оборудки, місцевому бюджету завдано збитків на суму понад 770 тисяч гривень. Задля відшкодування. прокурором заявлено позов.
Під час слідства, за клопотанням прокурора, судом арештовано земельні ділянки й житлову нерухомість зловмисника загальною вартістю майже три мільйони гривень.
У разі доведення винуватості чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Джерело: vycherpno.ck.ua