4.6 C
Cherkasy
Неділя, 21 Грудня, 2025

П’яна водійка в Черкасах порушила комендантську годину

Популярне

П’яна водійка в Черкасах порушила комендантську годину

Патрульні виявили водійку, яка порушила комендантську годину, мала ознаки алкогольного сп’яніння та не мала права керування.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Учора, близько 1:00, патрулюючи вулицею Володимира Великого, поліцейські зупинили автомобіль “ВАЗ 1117” за порушення комендантської години.

Спілкуючися з керманичкою, інспектори виявили в останньої ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що остання відмовився. Також патрульні встановили, що громадянка позбавлена права керування.

Поліцейські винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) та склали протокол за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.

Джерело: vycherpno.ck.ua

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини