Жашківська, Кам’янська, Смілянська, Уманська та Черкаська області увійшли до ТОП-100 найбільш цифровізованих в Україні. Такий рейтинг представили на форумі «Digital Power Summit 2024: цифрове лідерство громад» Міністерство цифрової трансформації України, пишуть в пресслужбі Черкаської ОВА.
Перелік кращих громад уклади за результатами Індексу цифрової трансформації територіальних громад. Цей індекс дає об’єктивну оцінку рівня цифрових послуг та стану діджитал-інфраструктури в українських громадах. Він ґрунтується на вимірюванні п’яти ключових показників:
- цифрова економіка в громадах,
- розвиток цифрових навичок населення,
- цифрова інфраструктура,
- цифровізація публічних послуг,
- цифрова трансформація органів місцевого самоврядування.
– Індекс цифровізації допоможе громадам визначити свої сильні та слабкі сторони у цифровій сфері, а також сприятиме кращому ухваленню управлінських рішень щодо розвитку діджитал-інфраструктури, – зазначає заступник голови Черкаської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Свєрчков.