Учора, 23 травня, у Черкасах до Дня Героя рідним загиблих захисників вручили нагороди «Захисник України — Герой Черкас».
Про це інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з місця події.
Захід розпочався хвилиною мовчання та молитвою військового духовенства.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-13-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-17.jpg)
За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, нагороду вручили близько ста родинам. Почесні відзнаки отримують всі уродженці Черкас, які загинули на війні. Таке вручення запровадили ще з початку повномасштабного вторгнення.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-2-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-7-1.jpg)
Почесні відзнаки родинам вручали командири військових частин та керівники області.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-4-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-11-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-6-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-8-1.jpg)
Зокрема, на заході відзначили полеглих бійців “Азову”, ГУР, 118 бригади ТрО, Третьої окремої штурмової бригади, Прикордонних військ, НГУ, СВ ЗСУ, Морської піхоти, Десантно-штурмових військ та Сил логістики ЗСУ.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-1-2.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-3-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-5-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-9-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-10-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-12-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-14.jpg)
“Низький уклін рідним наших Героїв. У памʼять про захисників, ми маємо робити все для того, щоб перемогти. Перемога України буде присвячена саме їм. Вони в перші тижні, дні, місяці й до останнього стояли в строю, аби Україна була”,- наголосив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-16.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-20.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-18.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/untitled-project-19.jpg)