15.3 C
Cherkasy
Неділя, 26 Травня, 2024

Спеціалізовані служби Черкаської області відпрацьовували дії при надзвичайних ситуаціях

Популярне

Методичні знання та практичні дії. Керівний склад органів управління і сил цивільного захисту Черкаської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту напрацьовували злагодження дій для реагування на надзвичайні ситуації. Інформує пресслужба ОДА.

У формі ділової гри учасники заходу відпрацювали методи реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з аваріями на об’єктах інфраструктури. Також відточковували можливі шляхи ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних із катастрофічним затопленням. Заслухали керівників спеціалізованих служб цивільного захисту.

– Максимальна взаємодія та чіткі дії – вимога до всіх спецслужб, які задіяні в ліквідації надзвичайних ситуації техногенного або природного походження, – наголосив заступник очільника області Антон Царюк. – Швидке реагування та професіоналізм рятують життя. Особливо зараз, коли наша країна чи не щодень під обстрілами країни-терориста. Саме тому спільно з усіма службами відпрацювали всі можливі сценарії. Послідовні чіткі дії керівного складу, виважені команди, взаємодія з іншими підрозділами служби цивільного захисту – те, що допомагає оперативно та з найменшими втратами ліквідувати надзвичайні ситуації. Такі заходи допомагають відпрацювали послідовність дій до автоматизму.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини