У дошкільних навчальних закладах міста розпочали серію родинних заходів «Моя родина — територія любові».
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Цей соціальний проєкт організовує Служба у справах дітей Черкаської міської ради спільно із Департаментом освіти та гуманітарної політики.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/440583779_1073770884286654_8880655279485388587_n.jpg)
Так, перший такий захід реалізували на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) спеціального типу №13 «Золотий ключик». Організаторам вдалося створити справжню атмосферу свята, радості та тепла. Малеча проводила час зі своїми рідними, багато веселилися та брали участь у різноманітних активностях.
«Сьогодні для дітлахів важливо створювати такі миті радості та позитивних емоцій. Окрім того, такі заходи ще й спрямовані на пропагування родинних цінностей та протидії домашнього насильства», – зазначила заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики освіти Надія Євчак.