27.3 C
Cherkasy
Субота, 2 Серпня, 2025

У Черкасах тривають роботи з ліквідації наслідків ракетного удару

Популярне

У Черкасах тривають роботи з ліквідації наслідків ракетного удару

У Черкасах продовжується робота з ліквідації наслідків ракетного удару.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Учора вже було зафіксовано понад 700 вибитих вікон, з них понад 400 — вже тимчасово закрито плівкою та ОСБ-плитами (матеріали надає Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України).

Комунальні підприємства допомагають мешканцям закривати пошкоджені вікна тимчасовими матеріалами, усувають першочергові пошкодження.

За одним зі звернень вже відновлено покрівлю в приватному домоволодінні.

Подати заяву на обстеження можна за адресою:

  • вулиця Байди Вишневецького, 36, кабінет 512 (департамент ЖКК);
  • телефон: 36 11 35.

На міському кладовищі також триває ліквідація наслідків удару.

Працівники КП «Комбінат комунальних підприємств» фіксують пошкодження, складають списки понівечених могил, розчищають територію від зламаних дерев та гілок. Окремо допомагають рідним, чиї близькі поховані на місці прильоту: встановлюють пам’ятники, які збереглися у нормальному стані та не зазнали ушкоджень.

Роботи у місті тривають.

Що загалом відомо про атаку рф по Черкасах?

Нагадаємо, що в ніч на 24 липня 2025 року збройні сили рф завдали ракетного удару по обласному центру.

Унаслідок атаки держави-агресора, зазнали травмувань 12 людей, серед яких 9-річна дитина. На щастя, обійшлося без загиблих.

Пошкоджена житлова інфраструктура. За попередніми даними, 15 приватних та багатоповерхових будинків, гаражні приміщення та 13 автомобілів.

Наслідки чергового воєнного злочину держави-агресора фіксують прокурори, співробітники поліції та СБУ, також на місці працюють спеціалісти ДСНС. Встановлюється розмір шкоди, завданої ворожим ударом. На місцях пошкоджень виявлено уламки ракет.

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини