22.5 C
Cherkasy
Субота, 2 Серпня, 2025

У Черкасах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого капітана поліції Віталія Сагайдака (ФОТО)

Популярне

У Черкасах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого капітана поліції Віталія Сагайдака (ФОТО)

Меморіальну дошку, присвячену Сагайдаку Віталію Миколайовичу, встановили на стіні багатоповерхівки, де він виріс та проживав.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

22 травня 2022 року під час виконання службових обов’язків загинули четверо бійців спецпідрозділу КОРД серед яких був і Віталій Сагайдак. Відомо, що він був різносторонньою людиною, проходив службу в різних підрозділах. Працював патрульним, кінологом, психологом та спецпризначенцем.

“Ця дошка — не тільки символ пам’яті, але й заклик до того, аби ми не забували про ту страшну ціну, яку нині платять Герої за свободу українців”, — сказав начальник кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Іван Давиденко.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку капітану поліції, старшому інспектору управління КОРД Віталію Сагайдаку надали його мамі Світлані Володимирівні, дружині Ользі та донечці Мілані.

Присутні покладали квіти до меморіальної дошки та хвилиною мовчання вшанували загиблого поліціянта.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини