Вчора на базі Черкаської загальноосвітньої школи №4 відбулося відкриття меморіальних дошок.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Ці дошки створили на честь випускників цієї школи — Бондарєва Сергія Валерійовича та Ніколаєва Олександра Михайловича, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/438170051_1068255301504879_2463972024894750927_n.png)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.psd-2-19.png)
“Віримо, що ці памʼятні знаки будуть нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України”, — зазначила заступниця міського голови Марина Гаркава.