У Черкаській обласній дитячій лікарні відкрили нове дитяче психіатричне відділення на 20 психіатричних ліжок для лікування дітей з розладами психіки та поведінки.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної дитячої лікарні.
Лікування відбуватиметься під керівництвом лікаря-психіатра дитячого вищої кваліфікаційної категорії, завідувача відділення Дмитра Гавриленка.
Зазначають, що дитячому психіатричному відділенні вже можна отримати стаціонарну допомогу, а також проконсультуватися амбулаторно у лікаря-психіатра дитячого, клінічного психолога, терапевта мови і мовлення (логопеда).
Зазначають, що лікування у відділенні дає дітям:
- доступ до допомоги в безпечному, дружньому середовищі – відділення працює у дитячій лікарні, а не в закритій психіатричній установі.
- комплексний підхід до лікування – команда фахівців дозволяє забезпечити всебічну діагностику та реабілітацію.
- своєчасне виявлення і підтримка – рання діагностика та лікування розладів психіки допомагають зменшити ризик ускладнень у майбутньому.
- сучасні умови перебування – відремонтовані приміщення, відповідність всім нормам і вимогам забезпечують комфортне й безпечне середовище для дитини.
- безперервність допомоги – поєднання амбулаторної та стаціонарної допомоги дозволяє підтримувати дитину і родину на всіх етапах лікування та одужання.
Нагадаємо, за лічені хвилини медики врятували 61-річного черкащанина Ігоря Бондаренка, у якого стався гострий інфаркт міокарда. Нині він почувається, наче народився вдруге, завдяки злагодженій, професійній та миттєвій роботі лікарів.
У Черкасах провели унікальну операцію кардіохірурги саме у співпраці з Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені Амосова. Лікарі охолоджували тіло до 22 градусів, зупиняли серце та навіть апарати, які забезпечують кровообіг. У таких умовах провели операцію 62-річному пацієнту в Черкаському кардіологічному центрі.
Також у Черкаській обласній дитячій лікарні успішно прооперували немовлят із вродженими вадами розвитку.
Раніше черкаські медики провели операцію Бенталла військовослужбовцю. 1,5 роки служби в АТО та ще три — у лавах ЗСУ під час повномасштабного вторгнення. Руслан Заруба каже, що вже давно мав проблеми з тиском, проте часу на обстеження постійно бракувало. Втім під час проходження ВЛК в Харкові медики виявили в нього проблеми з серцем.