-6.8 C
Cherkasy
Понеділок, 26 Січня, 2026

В Уманському районі місцеві побили військового

Популярне

У селі Ятранівка Уманського району місцеві жителі побили військового. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Там зазначили, що відомості внесено до Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Поліціянти встановили усіх зловмисників, які побили військового. Під процесуальним керівництвом Уманської окружної прокуратури, проводяться заходи для встановлення повних обставин інциденту за якими буде надано юридичну оцінку кожному фігуранту. Слідство триває.

Нагадаємо, повідомлено про підозру 37-річному черкасцю, який наніс тяжке тілесне ушкодження військовослужбовцю. 8 квітня біля багатоповерхового будинку в одному з районів Черкас 37-річний чоловік наніс удар ймовірно ножем в область грудної клітки військовому та зник з місця вчинення злочину. 31-річний військовий отримав тяжке тілесне ушкодження та був госпіталізований в лікарню.

Також нещодавно ми писали, що п’ятеро чоловіків в Умані вбили військового. Зловмисники також заволоділи його автомобілем. Шістьох підозрюваних встановили оперативники кримінальної поліції. Слідчі повідомили фігурантам про підозри у п’яти злочинах.

Як з’ясували правоохоронці, 44-річний потерпілий мав грошовий борг перед своєю знайомою. Остання вирішила «вибити» гроші з чоловіка. Цю справу жінка довірила товаришам, які раніше вже мали проблеми із законом.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини