8.7 C
Cherkasy
Понеділок, 13 Жовтня, 2025

Віртуальний музей Миколи Теліженка презентували в Черкасах (ФОТО)

Популярне

Віртуальний музей Миколи Теліженка презентували в Черкасах (ФОТО)

У Черкасах презентували Віртуальний музей Миколи Теліженка — новий простір для збереження культурної спадщини.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Цей масштабний культурний проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Він відкриває новий етап у збереженні та популяризації мистецької спадщини видатного українського митця.

Також в межах проєкту відбулася презентація видання «Альбом Миколи Теліженка».

Віртуальний музей — це не просто онлайн-експозиція. Це інноваційний простір, де сучасні цифрові технології поєднуються з глибокою символікою витинанки, графіки й скульптури, створеної Миколою Теліженком. Кожен охочий зможе вільно ознайомитися з творчим доробком митця, архівними матеріалами та історією його мистецького шляху — у будь-якому куточку світу.

Презентацію проєкту відвідали заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай, заступниця міського голови Анастасія Чубіна, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко, начальниця управління інформаційної політики Юлія Крапива, заступниця начальника управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Яна Побиванець, фахівці департаменту та культурна спільнота міста.

Своєю чергою Анастасія Сергіївна підкреслила важливість розвитку цифрової культурної інфраструктури в Черкасах та подякувала команді та кураторці проєкту — Олесі Теліженко за збереження культурної пам’яті й поширення українського мистецтва.

Віртуальний музей Миколи Теліженка — це не просто подія. Це історичний момент для української культури, який залишить вагомий слід у серцях черкасців і всіх, хто цінує справжнє мистецтво.

Джерело: vycherpno.ck.ua

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини