На Черкащині преміями відзначили активну молодь за здобутки в розбудові молодіжної політики у 2025 році.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міськради.
Лауреатами премії стали 10 представників Черкащини віком до 35 років. Серед них – жителька Канева, секретарка Канівської молодіжної ради Ірина Ільченко.
Зауважимо, Ірина прийшла в молодіжну роботу ще навчаючись у школі — саме тоді вона вперше долучилася як волонтерка до фестивалю «Простір Єдності». Згодом була пауза, адже дівчина певний час жила в іншому місті. З 2022 року вона знову повернулася до молодіжної роботи й стала однією з найактивніших волонтерок.
– Підтримуємо на Черкащині ініціативну молодь, – зазначив заступник очільника Черкащини Олександр Шамрай. – Уже традиційно відзначаємо здобутки амбасадорів молодіжної політики у громадах Черкащини обласними преміями. Щоб підтримати та мотивувати. Адже наша молодь успішно реалізує проєкти, які об’єднують. Залучає до спільної роботи інститути громадянського суспільства, соціальних партнерів і місцеву владу. А головне – створює можливості для самореалізації нашого юнацтва.
Нагадаємо, премію для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики на Черкащині заснували у 2010 році.
Як ми писали раніше, у Черкасах відзначили сертифікатами на грошовими винагородами учнів позашкільної освіти, які в 2025 році стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів. Також — викладачів, які підготували цих переможців, і педагогічних працівників, які мають вік до 30 років та стаж роботи до трьох років роботи в закладах позашкільної освіти.
Джерело: vycherpno.ck.ua