33-річному жителю одного із сіл Уманського району повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та продажі наркотиків.
Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, чоловік збагачувався на торгівлі канабісом.
Упродовж жовтня поточного року правоохоронці задокументували два факти продажу ним наркотичного засобу. Зловмисника затримано після збуту чергової «дози» – близько 50 грамів марихуани.
Наразі йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період слідства.
У разі доведення винуватості, чоловікові загрожує від шести до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.
Також раніше ми інформували, що повідомлено про підозру 62-річному мешканцю сусідньої області, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду з тяжкими наслідками. За даними слідства, водій мікроавтобуса, рухаючися в темну пору доби, в одному з сіл Уманського району на заокругленні дороги не впорався з керуванням. Унаслідок цього транспортний засіб виїхав за межі проїзної частини та перекинувся.
Джерело: vycherpno.ck.ua