На Золотоніщині відбувся зональний етап Чемпіонату Черкаської області серед ветеранів та ветеранок “Бійці духу”.
Про це повідомили в пресслужбі муніципального спортивного клубу “Дніпро”.
6 вересня в Чорнобаї 106 ветеранів та членів їх родин змагалися за першість. Кожна спортивна дисципліна стала для них не лише випробуванням сили, а й підтвердженням, що справжня міць — у характері та внутрішній стійкості.
Місцеві організатори діляться, що подібні змагання з адаптивних видів спорту на Золотоніщині відбувалися вперше, тож захисники, які неодноразово проявляли свою стійкість в бою, цього разу продемонстрували її й на спортивних майданчиках.
Уже наступними вихідними, 14 вересня, відбудеться останній раунд зонального етапу Чемпіонату для ветеранів Черкаського району та міста Черкаси.
Фінал найголовніших змагань нашої Черкащини відбудеться орієнтовно 20-21 вересня в Черкасах.
Нагадаємо, що змагання для ветеранів та ветеранок російсько-української війни організовує Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаська міська рада та Фонд “МХП-Громаді” (в межах програми підтримки військових та ветеранів «МХП Поруч») спільно з МСК “Дніпро”.