Норвезький шахіст Магнус Карлсен виставив на аукціон свої джинси, через які вибухнув скандал на чемпіонаті світу з рапіду. Про це пише «Главком» із посиланням на повідомлення Карлсена на його сторінці у соцмережі Х.
«Заборонені джинси» тепер можуть стати вашими. Я продаю джинси на аукціоні. Ніколи не думав, що таке напишу. Усі отримані кошти підуть на благодійну програму Big Brothers Big Sisters», – написав Карлсен.
Наразі ставки бажаючих придбати джинси з аукціону зросли до $8 тис.
Пояснимо, що Карлсена було дискваліфіковано з чемпіонату світу за порушення дрес-коду – він вийшов на партію в джинсах і відмовився міняти їх на класичні штани. Після цього норвежець заявив, що не зіграє більше на турнірах Міжнародної шахової федерації (FIDE).
The forbidden jeans – can now be yours
I am auctioning my jeans. A sentence I never thought I would write. But here we are.
All proceeds go to the Big Brothers Big Sisters program🙏
*Game wornhttps://t.co/qgMlBdIkQq
— Magnus Carlsen (@MagnusCarlsen) February 19, 2025
Голова організації Аркадій Дворкович ухвалив рішення пом'якшити правила дрес-коду на чемпіонаті світу з бліцу, після чого Карлсен погодився взяти участь у турнірі та поділив перше місце з росіянином Яном Непам'ятним.
Нагадаємо, Карлсену 34 роки, він є 16-м чемпіоном світу з класичних шахів і лідером світового рейтингу, а також п'ятикратним переможцем чемпіонатів світу з рапіду та восьмиразовим – по бліцу. На початку року Магнус Карлсен зіграв весілля зі своєю коханою Елле Вікторією Малоун.
Читайте також:
- У США на аукціоні продали найстаріші джинси у світі (фото)
- Найкращого шахіста дискваліфіковано з Чемпіонату світу через те, що він прийшов в джинсах
- «Шаховий король у джинсах»: Карлсену дозволено порушити дрес-код на чемпіонаті світу
- Чемпіон із шахів, який відзначився скандалом із джинсами, одружується