21.2 C
Cherkasy
Четвер, 23 Травня, 2024

“Бельбек” і не тільки. Як Сили оборони України планомірно “виносять” ППО в Криму

Популярне

Думки Російсько-українська війна "Бельбек" і не тільки. Як Сили оборони України планомірно "виносять" ППО в Криму

Аеродром Бельбек, Бельбек, аеродром в Криму, знищення російської пво, деокупація криму, аеродром бельбек, удари по криму, удари по євпаторії, удари по джанкою
Аеродром "Бельбек" після обстрілу

"Я ні на що не натякаю, але ще на початку 2024 року Крим був другим за насиченістю зоною ППО після Москви та Московської області. А станом на другу половину 2024 року, це вже, м’яко кажучи, не так. Але, далі буде!". Думка.

Related video

Ранок радує новинами з Криму, де триває планомірна операція з "виносу" ППО.

Що являє собою ППО в Криму? Російська протиповітряна оборона в тимчасово окупованому Криму представлена такими підрозділами.

  • 18 зенітно-ракетний полк. Тут окремо слід нагадати, що 18-й ЗРП (В/Ч 85388) — це зрадники із феодосійського полку, які перейшли на бік окупантів у 2014 році. В цей час цей полк розміщений трьома дивізіонами на мисі Тарханкут, у Джанкої та Феодосії. З недавніх пір їхній дивізіон у Джанкої не боєздатний від слова зовсім.
  • 12-й зенітно-ракетний полк. А це вже євпаторійські зрадники, які перейшли на бік РОВ у 2014 році. Вони представлені дивізіонами у районі Євпаторії та Севастополя. Зокрема, у районі аеродрому Бельбек.
  • 3-й радіотехнічний полк. Радіотехнічні засоби 3-го РТП розміщуються на мисі Тарханкут та на Ай-Петрі, а якщо бути точніше — перепелина висота (Бедене-Кир). До речі, цього тижня туди вже прилітало і, згідно з інформацією, яка гуляє у мережі, командир вирушив до дідів пити лаву з гранчаків.

Але найцікавіше те, що після винесення дивізіону в районі Джанкоя взялися не за Євпаторію чи мис Тарханкут, що було б логічніше, з урахуванням близькості та меншого часу підльоту, а саме за південь Криму.

А тепер трохи пізнавальної геометрії.

Якщо провести пряму між Джанкоєм і Бельбеком, виходить така собі велика напівдіагональ. А якщо провести лінії від Джанкоя і Бельбеку до, наприклад, Феодосії, то виходить значний трикутник.

Я ні на що не натякаю, але ще на початку 2024 року Крим був другим за насиченістю зоною ППО після Москви та Московської області. А станом на другу половину 2024 року, це вже, м’яко кажучи, не так. Але, далі буде!

Джерело.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини