18.4 C
Cherkasy
Вівторок, 18 Червня, 2024

Блінкен розповів про можливу зміну політики Заходу стосовно РФ і Путіна через Україну

Популярне

Воєнний фокус Російсько-українська війна Блінкен розповів про можливу зміну політики Заходу стосовно РФ і Путіна через Україну

США, Держдеп США, війна в Україні, Ентоні Блінкен
Фото: Office of the President of the United States | Ентоені Блінкен

Глава Держдепу стверджує, що нинішня політика Москви є агресією щодо Києва, яка може підірвати принципи, що лежать в основі міжнародної системи.

Related video

Країни Заходу цікавляться політикою Росії, а не особами, які знаходяться при владі у цій країні. Про це, відповідаючи на питання під час брифінгу щодо майбутніх стосунків Вашингтону з Кремлем, заявив держсекретар США Ентоні Білнкен.

За словами головного американського дипломата, РФ не припиняє агресивну політику проти України, що є загрозою не лише для сусідньої країни, а й для всіх принципів міжнародної системи.

"Ми хочемо побачити, якою є політика Росії. І, на жаль, трагічним і жахливим є те, що ця політика зараз — це агресія проти України і величезні страждання, які вона приносить українцям, і загроза, яку вона й далі становить не тільки для України, але й для самих принципів, що лежать в основі міжнародної системи", — підкреслив Блінкен.

Окремо він наголосив, що зміни кордонів та захоплення іншої території із застосуванням сили неприпустимі, оскільки у разі відсутності стримування інші країни-агресори можуть скористатися таким прикладом, у зв'язку з чим світ буде "ще більш жорстоким, нестабільним і сповненим конфліктів".

Важливо Путін не готовий: Росія не планує проводити сумлінні переговори, — Блінкен

"Через це ми зосереджені на тому, що робить Росія. І, як я вже сказав, вона продовжує агресію проти України", — зауважив держсекретар США.

До цього Блінкен наголосив, що Україна потребує допомоги у терміновому порядку. Глава Держдепу стверджує, що кожен день без цієї підтримки ставить під загрозу життя не лише представників ЗСУ, але також мирне населення.

3 квітня Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати не мають наміру надсилати свої війська для участі у війні в Україні.

Також 3 квітня глава Держдепартаменту США зазначив, що російський президент Володимир Путін прагне окупувати Київ та "стерти" Україну.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини