8.7 C
Cherkasy
Понеділок, 13 Жовтня, 2025

“Був здивований”: Трамп помилково опублікував вимогу до генпрокурорки переслідувати своїх опонентів

Популярне

Світ "Був здивований": Трамп помилково опублікував вимогу до генпрокурорки переслідувати своїх опонентів

Трамп випадково опублікував текст з вимогою порушити справи проти політичних опонентів
Дональд Трамп зі смартфоном (ілюстративне фото) | Фото: AP

Президент США Дональд Трамп помилково опублікував повідомлення до генеральної прокурорки Пем Бонді з вимогою порушити справи проти його політичних опонентів, зокрема проти колишнього директора ФБР Джеймса Комі.

Related video

"Трамп був здивований, дізнавшись, що він насправді опублікував це повідомлення у своєму акаунті Truth Social", — йдеться у матеріалі NBC News, яке посилається на власні джерела у Білому домі.

За словами співрозмовників видання, реакція Трампа на випадкову публікацію "приватного" тексту була короткою.

"О, гаразд", — сказав Трамп.

Після цього американський президент намагався не надавати цій ситуації розголосу.

Зазначається, що в опублікованому повідомленні Трамп звернувся до Бонді з докором, що проти його опонентів нічого не роблять.

"Пем, нічого не робиться щодо моїх ворогів! А як щодо Комі, Адама "Shifty" Шиффа, Летиції??? Вони всі винні по саме горло, але нічого не відбувається. Ми більше не можемо зволікати — це вбиває нашу репутацію й довіру. Вони двічі оголошували мені імпічмент і п’ять разів висували обвинувачення — через ніщо. Справедливість має перемогти, зараз!", — йшлося у дописі.

За даними NBC News, Трамп закликав до переслідування колишнього директора ФБР Джеймса Комі, сенатора-демократа Адама Шиффа та генеральної прокурорки штату Нью-Йорк Летиції Джеймс.

Журналісти також підкреслили, що двоє з трьох осіб, згаданих у дописі — Комі та Джеймс — наразі звинувачені Міністерством юстиції.

Крім того, двоє урядовців повідомили NBC News, що Бонді призначила "спеціального прокурора" для розслідування звинувачень у шахрайстві з іпотекою проти Джеймса та Шиффа.

Нагадаємо, заява Трампа про запровадження 100% мит для Китаю обвалила криптовалютний ринок.

Фокус також писав про те, що Трамп образився, бо Нобелівську премію миру дали Бараку Обамі за "байдикування".

Джерело: focus.ua

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини