17 C
Cherkasy
Понеділок, 27 Травня, 2024

Перемога Швейцарії на Євробаченні 2024: що відомо про небінарного співака Nemo (відео)

Популярне

Стиль життя Євробачення 2024 Перемога Швейцарії на Євробаченні 2024: що відомо про небінарного співака Nemo (відео)

Nemo, Немо, Євробачення, перемога, Євробачення 2024
Фото: Getty Images | Переможець Євробачення 2024

Nemo говорить про себе як небінарну особу, через що просить застосовувати до нього займенник "вони". Композиція, з якою перемогла Швейцарія, оспівує проблеми гендерної ідентичності та прийняття себе.

Related video

У ніч на 12 травня у шведському Мальме завершився 68-й пісенний конкурс "Євробачення 2024", перемогу в якому здобув представник Швеції Nemo з піснею "The Code". "Срібло" дісталося артисту з Хорватії Baby Lasagna. Третє місце посіла Україна — Alyona Alyona та Jerry Heil. Фокусвів текстову трансляцію конкурсу.

Про те, що Nemo буде представляти Швейцарію стало відомо 29 лютого 2024 року. За кілька місяців до цього — у листопаді 2023 року — артист оголосив себе "небінарною персоною". Тобто, він не вважає себе ані чоловіком, ані жінкою. Nemo попросив, щоб до нього зверталися не на ім'я, а використовували займенники they/them (вони/їх).

У своїх композиціях Nemo співають на теми теми гендерної ідентичності, психічного здоров'я та пошуку свого місця в цьому світі. Пісня "The Code" також присвячена цьому. На сцену "Євробачення" Nemo вийшли в неординарному вбранні. На додачу до яскравого образу вони демонстрували широкий спектр емоцій.

Що відомо про переможця "Євробачення"

Повне ім'я Nemo — Немо Меттлер. Артисту 24 роки. Він швейцарський репер, співак і музикант, який грає на низці інструментів: скрипці, піаніно та барабанах.

Nemo народився у двомовному містечку Білі, що у Швейцарії. Сьогодні він проживає у Берліні. Свою кар'єру розпочав менш як десять років тому — у 2015 році. Тоді світ побачив мініальбом під назвою "Clownfisch". У 2016 році Nemo став відомим завдяки появі на SRF Virus (#Cypher), яка стала вірусною в соціальних мережах.

У 2017-му Меттлер випустив сингл "Du", який зайняв четверте місце у його рідній Швейцарії, а пізніше став платиновим. У тому ж році з'явилися ще два мініальбоми — "Momänt-Kids" та "Fundbüro". 7 пісень потрапили до офіційного швейцарського чарту синглів.

Nemo здобув 5 нагород Swiss Music Awards. Це найбільша церемонія вручення музичних нагород у Швейцарії, яка дозволяє новачкам представити свою музику ширшій публіці.

У 2020 році Nemo почав писати музику для інших артистів, а також наважився на початок кар'єри за межами Швейцарії, представивши свої пісні англійською мовою.

Він брав участь у другому сезоні популярного шоу "The Masked Singer Switzerland" у 2021—2022 роках. Артист ховався під маскою панди та посів 5 місце.

У вересні 2022 року він випустив свій четвертий альбом "Whatever Feels Right", до якого увійшло 6 пісень.

Нагадаємо, Nemo отримав 591 бал за результати голосування журі та глядачів. Артист розбив нагороду — кришталевий мікрофон — під час повторного виступу.

Під час глядацького голосування на сцені у Мальме виступила голограма шведського гурту "ABBA".

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини