Авто Попередник Veyron: секретний суперкар Bugatti 90-х вперше показали на публіці (фото)

У музеї Volkswagen демонструється маловідомий суперкар Bugatti 90-х років. Оригінальне авто тривалий час тримали в секреті.
Related video
Про секретний суперкар Bugatti розповіли на сторінці BugattiExpert в Instagram.
У кінці 90-х відроджена концерном Volkswagen компанія Bugatti почала розробку суперкара, який у кінці кінців став знаменитим Veyron.
Утім, появі Bugatti Veyron передувала низка прототипів. Вони суттєво відрізнялися від серійної моделі, адже фінальний дизайн затвердили не одразу. Одним із цих концептів і є даний автомобіль.
Дизайн Bugatti розробив у 1999 році знаменитий італійський стиліст Вальтер де Сільва, який, зокрема, є автором першого Audi A5, SEAT Leon другого покоління, Volkswagen Scirocco та CC. Концепт отримав фірмові риси його стилю.
У зовнішності суперкара переважають типові для де Сільви плавні форми. Привертають до себе увагу радіаторна решітка радіатора в ретростилі та великі круглі фари та ліхтарі.
Деякі деталі прототипу на кшталт вигнутих бокових повітрозабірників запозичив серійний суперкар Bugatti Veyron. А от гребінь на даху і розділене заднє скло – риси новішого Bugatti Chiron.
У салоні проглядається знайомий за Bugatti Veyron, проте є і відмінності. Зокрема, циферблати приладів помістили на центральну панель. В оздобленні використали шкіру та полірований алюміній.
Важливо Колір за ціною Ferrari: новітній суперкар Bugatti шокував вартістю опцій (фото)
Концептуальний суперкар Bugatti оснащений 6,3-літровим 18-циліндровим двигуном потужністю 555 к. с. У парі з ним працює 6-ступінчаста механічна КПП.
Авто не стало серійним, адже в жовтні 1999 року дебютував фінальний варіант Bugatti Veyron, який і став основою для серійної моделі. Тривалий час концептуальний суперкар Bugatti зберігався у запасниках Volkswagen, проте згодом його вирішили виставили в музеї у Вольфсбурзі.
Раніше Фокус розповідав про найпотужніший у світі суперкар на 2100 сил.
Також ми писали про маловідомий заряджений Nissan потужністю 300 к. с.