20 C
Cherkasy
П’ятниця, 19 Липня, 2024

Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати штраф, якщо не оновлять їх повторно, — ТЦК

Популярне

Воєнний фокус Російсько-українська війна Посилення мобілізації в Україні Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати штраф, якщо не оновлять їх повторно, — ТЦК

Співробітники Житомирського ТЦК
Фото: Facebook | Співробітники Житомирського ТЦК

За словами Романа Істоміна, військовослужбовці ТЦК змушені проводити сповіщення на вулицях, зокрема, й тому, що адреса реєстрації не збігається з дійсним місцем проживання.

Related video

Громадянам, які поновлювали свої військово-облікові дані ще до набрання чинності новим законом про мобілізацію, інакше кажучи, до 18 травня, знадобиться їх актуалізувати в ТЦК. Про це в коментарі Telegraf розповів речник Полтавського центру комплектування Роман Істомін.

"Уточнити дані протягом 60 днів мають призовники, військовозобов'язані та резервісти. Незалежно від того, заброньовані вони чи мають відстрочку. Оновити дані мають також жінки, які вже перебувають на військовому обліку", — зазначив Істомін.

Він нагадав, що оновити дані, до всього іншого, можна в ЦНАПі або електронному кабінеті "Резерв+".

За його словами, переважна більшість тих, хто стоїть зараз у чергах у ТЦК, прийшли туди за бронюванням.

"Здебільшого це робітники підприємств, яких керівники направляють для проходження військово-лікарської комісії та поновлення даних", — уточнив він, додавши, що відомості про громадян оновлюють, щоб актуалізувати всю інформацію про військовозобов'язаного громадянина.

"Не секрет, що однією з причин того, що військовослужбовці ТЦК змушені проводити повідомлення на вулицях, є невідповідність адреси реєстрації військовозобов'язаних та їхнього фактичного місця проживання", — сказав представник ТЦК.

Нагадаємо, що очікує на чоловіків після оновлення даних після того, як запровадили зміни в процесі мобілізації, які набувають чинності з 16 липня.

Також повідомлялося про те, як багатодітному чоловікові отримати відстрочку. За позитивного рішення комісія ТЦК надасть особі довідку про отримання відстрочки, якщо буде відмова — винесуть письмове рішення, яке можна оскаржити.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини