33 C
Cherkasy
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Українцям до Дня Незалежності виплатять одноразову допомогу: хто та скільки отримає

Популярне

Економіка Українцям до Дня Незалежності виплатять одноразову допомогу: хто та скільки отримає

україна, українка, прапор, день незалежності, свято
Фото: Ukrainischer Hilfsstab | Український прапор (ілюстративне фото)

Найменше, по 450 грн, від держави отримають учасники війни. А ось найбільше, по 3100 гривень отримають ті, хто має особливі заслуги перед Батьківщиною.

Related video

Щороку до Дня Незалежності України деяким категоріям громадян виплачується разова грошова допомога й у 2024 році вона надаватиметься у розмірах від 450 до 3100 гривень. Про це інформують в Пенсійному фонді.

Як зазначається, 450 гривень отримають учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, яких було насильно вивезено на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога.

650 гривень передбачено членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге.

Важливо Загибель бійця на фронті: чи можна успадкувати одноразову грошову допомогу

1000 гривень отримають учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років), в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків.

По 3100 гривень до свята отримають особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Також на таку суму можуть розраховувати особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні в’язні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років), в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання.

Визнаним особам з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

  • І група – 3100,00 гривень,
  • ІІ група – 2900,00 гривень,
  • ІІІ група – 2700,00 гривень.

Як наголошується, особам, які отримують пенсію або щомісячне довічне грошове утримання, грошові виплати призначатимуться в автоматичному режимі, без особистого звернення до органів ПФУ. Особи ж, які не перебувають на обліку в органах пенсійного фонду як отримувачі пенсії, грошова допомога виплачуватиметься лише після особистого звернення до територіальних органів ПФУ із відповідною заявою та документами, які підтверджують особу та її статус, а також номером рахунку в уповноваженому банку.

Нагадаємо, раніше Фокус розпитав адвокатку, як отримати пенсію у зв'язку з втратою годувальника під час війни.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини