19.8 C
Cherkasy
Понеділок, 22 Липня, 2024

В Україні відправлятимуть повістки поштою: Кабмін уже затвердив процес, — ЗМІ

Популярне

Воєнний фокус Російсько-українська війна Посилення мобілізації в Україні В Україні відправлятимуть повістки поштою: Кабмін уже затвердив процес, — ЗМІ

Повістка, Україна, війна, мобілізація, ТЦК, фото
Фото: УНІАН | Повістка в Україні

За словами журналістів, повістки будуть сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних. Їх друкуватимуть і надсилатимуть поштою рекомендованим листом.

Related video

Уряд України впорядкував механізм друку та надсилання повісток військовозобов'язаним поштою. Про це пише видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела в уряді.

За словами джерела, повістки будуть сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних, після накладення кваліфікованого електронного підпису керівника районного або міського територіального ТЦК.

Важливо Можна вже після війни: в Україні змінили порядок ведення військового обліку

Повідомляють, що повістки можуть централізовано друкуватися разом з описом вкладення та надсилатися резервістам і військовозобов'язаним поштою рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення або безпосередньо вручатися резервістам і військовозобов'язаним.

У матеріалі йдеться про те, що проєкт постанови було внесено та ухвалено на засіданні 9 липня.

За словами журналістів, якщо такий порядок денний буде сформовано, то голова ТЦК або його відділу має накласти кваліфікований електронний підпис у день його формування.

Видання пише, що Міністерство оборони або державні підприємства, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (у поліграфічній галузі), займатимуться друком повісток. Для друку будуть укладатися договори між Міноборони, призначеним оператором поштового зв'язку та відповідними державними підприємствами.

Також нагадаємо, що ТЦК подали понад 400 тисяч повідомлень про розшук ухильників. Лише у 2023 та першій половині 2024 року ТЦК подали 316 тисяч повідомлень щодо розшуку ухильників. У лідерах західні регіони країни.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини