-4.3 C
Cherkasy
Четвер, 25 Грудня, 2025

Буданов несподівано приїхав на передову: з’явилось відео

Популярне

Начальник ГУР Кирило Буданов відвідав передові позиції на Запорізькому фронті. Візит став несподіванкою для спецпризначенців.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Як зазначається, генерал-лейтенант прибув на передові позиції на Запорізькому фронті до бійців "Спецпідрозділу Тимура".

Під час перебування на місці виконання бойових завдань Буданов поспілкувався з офіцерами та солдатами ГУР, які безпосередньо виявляють та знищують російських окупантів і ворожу техніку.

Очільник ГУР перевірив умови роботи бійців та відзначив розвідників нагородами за професіоналізм і сміливість.

У розвідці наголосили, що прибуття Буданова стало повною несподіванкою для спецпризначенців ГУР.

"Пам’ятний і важливий для кожного воїна епізод зміцнив бойових гарт задля нових здобутків під час збройної боротьби за свободу України", – йдеться у повідомленні.

У ГУР також опублікували відео прибуття Буданова на передову.

Ситуація на Запорізькому напрямку

За даними аналітиків ISW, російські окупанти визначили напрямок Гуляйполя у Запорізькій області як один із пріоритетних і зосередили там сили щонайменше трьох армій та однієї дивізії.

Нещодавно в російських медіа поширили фейкову інформацію про нібито контроль над населеним пунктом Добропілля біля Гуляйполя.

У Генштабі ЗСУ спростували ці заяви, підкресливши, що населені пункти залишаються під контролем українських сил оборони.

Сьогодні стало відомо, що загарбники намагаються прорватися до центру Гуляйполя, а на околицях формують групи для закріплення позицій. За місто тривають запеклі бої.

Джерело: rbc.ua

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини