Унаслідок пропуску води через каскад дніпровських водосховищ, у верхів’ї Кременчуцького водосховища все ще ймовірний подальший ріст води на заплавах і прирічкових територіях.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
У зоні ризику — Черкаський та Золотоніський райони. Наразі вже є підтоплення лугів і полів в обох районах, а також дворів і підвалів у низці громад.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-24-20.00.42-1024x682.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-24-20.00.45-1024x682.jpg)
У селі Хрещатик Мошнівської тергромади наразі зафіксовано підтоплення однієї з вулиць. Від суші “відрізані” водою 12 домоволодінь й 13 будинків. У пресслужбі ДСНС Черкащини зазначають, що на цих місцях перебувають близько 15 людей. Рятувальники спільно з місцевою владою та місцевою пожежною охороною обʼїхали їх, доставили питну воду та харчі.