27.2 C
Cherkasy
Середа, 24 Липня, 2024

Черкасці можуть отримати військово-обліковий документ з QR-кодом у ЦНАПі

Популярне

Черкасці можуть отримати військово-обліковий документ з QR-кодом у ЦНАПі

Українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

Отримати документ можна безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу та надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Далі адміністратор вносить дані в електронну систему, інформація автоматично підтягується в Оберіг, а заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

Адміністратор може надіслати PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або відразу надрукувати його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож можна обрати варіант, який зручніший.

Якщо особа раніше вже отримувала витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, можна повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом.

Додамо, що документ дійсний один рік з моменту формування.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини