Перед судом постане 30-річний шахрай з м.Черкаси, який ошукав у квартирі військовослужбовця ЗСУ.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Раніше судимий за крадіжку 30-річний чоловік, перебуваючи у квартирі військовослужбовця ЗСУ, викрав його пластикову банківську картку «ПриватБанк» та за допомогою свого мобільного телефону і телефону потерпілого увійшов до облікового запису від його імені у мобільному додатку «Приват-24».
Зловмисник зняв готівку в касах торгових мереж та банкоматах Черкас на загальну суму майже 30 тисяч гривень.
Надалі шахрай уклав від імені потерпілого через мережу «інтернет» кредитні договори в фінансових установах та заволодів отриманими кредитними коштами у сумі понад чотири тисячі гривень.
Загалом шахрайськими діями обвинуваченого завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 34 тисяч гривень.
Санкція передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.