6.2 C
Cherkasy
Субота, 22 Березня, 2025

Черкащан закликають підтримати ремонт квадрокоптерів для ЗСУ

Популярне

У просторі “Халабуда” в Черкасах волонтери ремонтують дрони. Нині триває збір коштів на запчастини.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці освітнього простору.

“Черга на ремонт росте з кожним днем. В дорозі ще 13 посилок. В нас не вистачає запчастин, якщо точніше – грошей на їхню закупівлю”, – зазначили в дописі.

ремонт дронів у хабі Халабуда

ремонт дронів у хабі Халабуда. Фото з фейсбуку

Щоб захоотити донатити, волонтери організували розіграш призів. Усі донати від 100 гривень беруть участь. Розіграш відбудеться ввечері 31 січня.

Підтримати волонтерів можна за реквізитами:

  • Моно;
  • конверт Приват24;
  • ПриватБанк – 5168752101667619.

Хаб “Halabuda”

Освітній хаб створила група волонтерів у Маріуполі у 2015-му році. Через повномасштабну війну він пережив уже другий переїзд. Спочатку організація релокувалася у Запоріжжя, а у жовтні минулого року – в Черкаси.

Нині “Халабуда” проводить у нашому місті низку просвітницьких, культурних та патріотичних заходів для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і самих черкащан, а також допомагає військовим.

Після 24 лютого активісти “Халабуди” були вимушені роз’їхатися по різних куточках не лише України, а й світу. “18000” розповів історії трьох маріупольських волонтерів, які знайшли собі прихисток у нашому Черкасах.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини