20.4 C
Cherkasy
Субота, 27 Липня, 2024

Черкаські спортсмени взяли участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO (ФОТО)

Популярне

Спортсмени КДЮСШ «Вулкан» взяли участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та зайняли п’яте загальнокомандне місце.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Змагання відбулися в Білій Церкві. Відомо, що боролися за першість 243 учасники з 21 області України. Серед 60 клубів України КДЮСШ «Вулкан» зайняла п’яте загальнокомандне місце.

Результати черкаських спортсменів на змаганнях такі:

• Чемпіонами України стали: Щербатюк Роман (+91кг, К-1), Ткаченко Іван (+91кг, фул-контакт), Чорнобривець Анна (-60кг, лоу-кік), Осіян Іван (-67кг, К-1), Боярченко Вікторія (-65кг, фул-контакт).
  • Срібло завоював Савчук Андрій (-63,5кг, лоу-кік);
  • Бронзу виборов Клепко Олександр (+91кг, лоу-кік).

У межах Чемпіонату України пройшов гала-вечір професійних поєдинків, на якому з дев’яти боїв у двох брали участь Вулканівці – Роман Щербатюк та Андрій Савчук.

Андрій в рівному поєдинку з мінімальною різницею балів поступився срібному призеру Чемпіонату Світу 2023 року. Відтак Роман Щербатюк здобув впевнену перемогу.