Субота, 27 Липня, 2024

Черкаський гімнаст виборов два “золота” та “срібло” на Кубку світового виклику

Популярне

Гімнаст Ілля ковтун

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун здобув “золото” та “срібло” на змаганнях у Копері.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України у Черкаській області.

Етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики триває у Копері. Черкаський гімнаст Ілля Ковтун взяв участь у змаганнях у складі національної збірної.

У перший день фіналів спортсмен виборов три нагороди – дві “золоті” та одну “срібну”.

Ілля Ковтун став переможцем у вільних вправах та у вправах на коні, “срібло” виборов у вправах на кільцях.

У другий день фіналів спортсмени змагатимуться у вправах на паралельних брусах та поперечині.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди