44-річний уманчанин пройшовши медичний огляд у Уманському РТЦК та СП був визнаний придатним до військової служби та отримав повістку на відправлення для проходження навчання та військової служби. Щоб уникнути мобілізації чоловік не з’явився у визначений час до центру комплектування та зник
.
Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної прокуратури.
Прокурори Уманської окружної прокуратури скеровали до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного уманчанина за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період згідно ст. 336 ККУ.
Досудове розслідування проводили СВ Уманського РУП ГУНП в Черкаській області.
Якщо вину чоловіка доведуть, то йому загрожує покарання у вигляді перебування під вартою від 3 до 5 років.
У разі доведення вини правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
https://stock.adobe.com/ua/
Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.