На російсько-українській війні поліг захисник Дмитро Прищепов.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Народився боєць в селі Піщаний Брід 13 серпня 1992 року. Навчався Дмитро в місцевій школі, а професійну освіту отримав у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів за спеціальністю “слюсар з ремонту автомобілів, токар”. Відомо, що зараз у загиблого воїна зростає 9-річна донька і 4-річний син.
Молодший сержант Дмитро Сергійович був учасником бойових дій. Боронив Україну на Покровському напрямку на посаді старшого оператора розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини ЗСУ.
19 травня 2024 року під час виконання бойового завдання Герой загинув внаслідок ракетного обстрілу та скидів з дрона на Донеччині. Поховали захисника на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).
Нагадаємо, на 25 році життя загинув у боротьбі за свободу українського народу уродженець села Трушівці — Максим Царук.